Reagovat na vztek druhého v partnerském vztahu může být náročné, ale klíčem k úspěchu je empatie, tolerance, trpělivost a konstruktivní komunikace. Snažte se vytvářet prostředí, kde se můžete spolu partnerem otevřeně bavit o svých pocitech a hledat společná řešení. To vám pomůže upevnit váš vztah a posunout ho směrem ke zdravému a šťastnému...

Jste mistrem tvorby katastrofických scénářů? Člověk, který prožívá trému či strach ze selhání, si často klade otázku, odkud se tréma bere? Jedním z jejích zdrojů je to, co se odehrává ve vašich myšlenkách ještě před danou zátěžovou situací, kterou může být zkouška, zápas či jednání. Jaký má smysl zabývat se tím, co se odehrává v naší hlavě? Pointa...

Konflikty má asi málokdo rád a většina z nás by se jim nejraději vyhnula. Ne vždy je to však možné. Díky psychologickému poradenství se na konflikty s nejbližšími můžete podívat jako na příležitost k růstu. Vztahy, které konflikt unesou, se vyvíjejí a sílí. Vztahy, které nechávají konflikt bublat pod povrchem, umírají na neupřímnost.

Stojíte před důležitým životním rozhodnutím a potřebujete to probrat s někým nezaujatým? Nebudu Vám dávat žádné rady, co si máte vybrat. V této chvíli je nejužitečnější podívat se na své rozhodování z více možných úhlů pohledu. A zapřemýšlet nad dalšími variantami vývoje.

Snažíte se o změnu stravy a jde vám to ztuha? Jste věčným začátečníkem? Nabízím psychologickou pomoc při změně životního stylu!

Úzkost, strach, vztek, smutek... To jsou emoce, které z času na čas přepadnou každého člověka. Někdy je příčina zjevná, jindy zůstává skrytá. Jak krásné by to bylo být stále jen šťastní!

Nevěra

13.12.2019

Odhalení nevěry je velmi bolestná záležitost a je to jedno z nejčastějších témat, které se mnou klienti konzultují. Zejména pokud jde o dlouhodobý partnerský vztah či manželství, kde máte i děti, není jednoduché se rozhodnout, co dál. A nejste si úplně jistí, že rady vašich přátel typu "sbal mu/jí kufry před dveře a nazdar!" chcete uskutečnit.

Často se na mně obracejí lidé, kteří řeší nějaký partnerský problém a během jednoho či dvou sezení se ukáže, že tím hlavním tématem je narušený vztah k sobě. Z období svého dětství si odnášíme lecjaká zranění a mezi ty nejcitlivější patří přesvědčení o tom, že nejsme hodni lásky. Možná jsme se až příliš často setkávali s tím, že láska byla...

Objednejte si služby psychologa

Zavolejte mi na číslo 774 722 422 nebo napište email na adresu janamynar@gmail.com, sdělím Vám nejbližší možné termíny.